Патріотичне віче та панахида на Полі Скорботи: у Дрогобицькій громаді відзначать День Покрови та День захисників і захисниць України

29 Вересня 15:27

1 жовтня відзначатимемо одразу кілька патріотичних свят – День Покрови та День захисників та захисниць України. Також саме з Покровою пов’язані ще дві памʼятні дати: День створення українського козацтва та річниця створення УПА. Раніше Свято Покрови відзначали 14 жовтня. Зміна дати святкувань пов’язана із переходом на новий церковний календар – Григоріанський. Саме за ним на 1 жовтня цьогоріч й припадає величне християнське свято День Покрови.

Зважаючи на це у Дрогобичі з нагоди патріотичних свят відбудеться урочисте віче, де згадуватимуть Героїв минулого і дякуватимуть новітнім захисникам та захисницям за їхню мужність, відвагу та стійкість.

Тож, 1 жовтня о 14:00 год у Дрогобичі в парку Степана Бандери відбудеться урочисте віче, на якому пом’януть Героїв України і дякуватимуть Захисникам та Захисницям за їхню мужність, відвагу та патріотизм.

На віче запросять сім’ї загиблих Героїв, щоб висловити слова вдячності їхнім рідним.

Після завершення віче о 14:45 год. відбудеться панахида на Полі Скорботи на могилах українських Героїв. Охочі взяти участь у панахиді можуть скористатися громадським транспортом, який буде припарковано біля парку Степана Бандери.

Продовжать заходи на площі Замкова Гора. Там о 15:00 год. військовий оркестр зіграє маршеві композиції.

Окрім цього, на площі Замкова Гора о 16:00 год. варитимуть традиційний козацький Куліш та плов від Кримсько-татарської громади. Також
запланований виступ мистецьких колективів Дрогобича та громади.

Паралельно до Дня Покрови у музеї міста буде розгорнуто дві історично- патріотичних експозиції.

До патріотичних заходів долучились молодь та школярі міста. Як поінформувала керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко – діти створили патріотичні колажі на тему козацтва, упівства та мужності новітніх Героїв України.

Перейти до вмісту