Пам’яті Героїв Крут: 28 січня у Дрогобичі розгорнуть історичну інсталяцію

9:26 13 Січня 2022

Цьогоріч у Дрогобичі, з нагоди 104-ї річниці Бою під Крутами, планують розгорнути масштабну інсталяцію, з метою відтворення історичного періоду 1917-21 років.

Заплановані заходи анонсує відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради.

Минулого року відділом вже було організовано схожий захід, з метою відтворення атмосфери того часу. Тоді до інсталяції було залучено організацію «Права молодь» та студентів Дрогобицького Механіко-технологічного коледжу, яких одягнули в історичні костюми періоду 2017-2018 років.

Цьогоріч масштаб інсталяції планують збільшити та залучити до неї представників усіх навчальних закладів нашої громади.

«Ми звернулись до навчальних закладів, щоб кожен з них делегував до участі в інсталяції 1-2 учнів чи студентів, вбравши їх у відповідний стрій, який відповідатиме згаданому історичному періоду» – розповідає начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Впродовж двох годин на площі Ринок триватиме атмосферне дійство, з залученням хлопців, одягнутих у форму учасників бою під Крутами (шинелі, куфайки, шапки з каракулю, кепки, зверху по одязі – пухові хустки та шалі), а також з демонстрацією зброї того періоду.

Інсталяцію планують провести 28 січня, в переддень річниці початку бою на станції Крути, на площі Ринок, з 13:00 до 15:00.

Перейти до вмісту