Пакунки допомоги: за сприяння Міжнародного фонду охорони здоров‘я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA вдалось підтримати родини вразливих категорій

10:13 17 Січня 2024

Повномасштабна війна, яка другий рік поспіль триває в Україні – оголила чимало проблем, в тому числі і фінансових – найважче доводиться вразливим категоріям населення. З метою підтримки таких родин у ці дні Дрогобицький міський центр соціальних служб у партнерстві з Міжнародним фондом охорони здоров‘я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA забезпечили пакунками підтримки дітей, які перебувають на обліку Центру. Родини вразливих категорій населення запросили у Народний дім імені Івана Франка, де і вручили пакунки підтримки. Мова іде про 450 пакунків. У них все найнеобхідніше для родин – зимовий одяг, взуття, теплі пледи та засоби гігієни дітям до 10 років.

Родини дякували за отримані пакунки та такі необхідні у зимовий час речі.

Додамо, Міжнародний фонд охорони здоров‘я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA систематично підтримує мешканців міста та осіб з числа ВПО. Так, завдяки фонду в одній з бібліотек Дрогобича відкрито сучасний простір для малечі. А також два спортивних майданчики – один на вулиці В.Великого біля гуртожитку, в якому мешкають ВПО, інший – біля механіко-технологічного коледжу. У планах встановлення ще одного спортивного майданчику у Стебнику біля будинку, який спорудили для ВПО.

Перейти до вмісту