П’ятеро засуджених у ДВК № 40 рекомендовані спостережною комісією до умовно-дострокового звільнення
![П’ятеро засуджених у ДВК № 40 рекомендовані спостережною комісією до умовно-дострокового звільнення](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_8221.jpg)
У середу, 8 листопада, відбулося засідання спостережної комісії виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. В ході засідання було розглянуто 12 подань ДВК № 40 щодо умовно-дострокового звільнення засуджених, які відбувають покарання в даній установі.
Як повідомив заступник міського голови Володимир Коцюба, згідно рішення комісії п’ятеро засуджених були рекомендовані до умовно-дострокового звільнення. Відповідні рекомендації комісії щодо звільнення засуджених будуть скеровані до суду для остаточного прийняття рішення.