П’ятдесят малозабезпечних дрогобицьких сімей отримали допомогу від доброчинної фундації Ольги Івасечко. ФОТО
![П’ятдесят малозабезпечних дрогобицьких сімей отримали допомогу від доброчинної фундації Ольги Івасечко. ФОТО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_3089.jpg)
У п’ятницю, 5 січня, у мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбулася передріздвяна зустріч керівництва міста з сім’ями, в яких виховуються діти з інвалідністю. Це вже третя зустріч, яка відбувається завдяки тісній співпраці міської влади з доброчинною фундацією Ольги Івасечко, яку очолює знаний дрогобичанин Хосе Турчик.
Цього разу 50-ть родин отримали матеріальну допомогу на загальну суму 50,0 тис грн.
Вручивши присутнім допомогу, міський голова Тарас Кучма привітав усіх з Новим роком та Різдвом Христовим, а також подякував доброчинній організації, зокрема Хосе Турчику, за їх добрі справи, за розуміння проблем малозабезпечених людей, підтримку та небайдужість.