Підручник, за яким навчатимуть історії Дрогобича, презентуватимуть громадськості
![Підручник, за яким навчатимуть історії Дрогобича, презентуватимуть громадськості](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/84485455_642806879822702_6231946264586485760_n.jpg)
Коли? – У понеділок, 10 лютого, о 15:00
Де? – Молодіжний простір «Дрогобич»
У Дрогобичі відбудеться презентація посібника, за яким юних дрогобичан навчатимуть історії Дрогобича – «Дрогобичезнавство».
“Посібник спрямований на поглиблене вивчення історії нашого міста, формування у школярів навичок дослідницької роботи, виховання свідомої особистості, громадянських якостей”, – зазначають у відділі освіти ДМР.
Зазначимо, факультативне вивчення програми «Дрогобичезнавство» в закладах загальної середньої освіти Дрогобича та Стебника розпочалося ще з 1 вересня 2018 року.