«Освіта в Стебнику має розвиватись», — Тарас Кучма здійснив візит до Стебницької гімназії №18

14:43 21 Листопада 2022

У закладах Дрогобицької громади триває моніторинг процесу очного навчання. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівник відділу освіти Віталій Вовків цими днями здійснили робочий візит до Стебницької гімназії №18.

За словами Віталія Вовківа, в освітній установі станом на цей навчальний рік функціонує 11 класів, у яких навчається 267 учнів, потужність школи становить 870 школярів.

У ході зустрічі Тарас Кучма відзначив колектив Гімназії №18 та його керівника Романа Броницького, за те, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії на українські землі освітянська сім’я об’єдналась у допомозі переселенцям, а їхній заклад освіти став одним з центрів поселення внутрішньо переміщених осіб. Станом на зараз в Гімназії проживає близько 50 переміщених осіб.

Під час спілкування з педагогічним колективом, Тарас Кучма вкотре наголосив, що подальшу долю освітніх закладів у Стебнику будуть вирішувати самі стебничани. Оскільки раніше владою було запропоновано кілька варіантів врегулювання ситуації у Стебнику, але згоди так і не дійшли.

Як приклад успішної реорганізації, очільник громади навів приклади реорганізації освітніх закладів у Дрогобичі, при якій не постраждав ні один вчитель та реорганізацію медицини, в результаті якої вдається спрямовувати кошти на потреби медичних закладів Дрогобича та Стебника.

Ви виховуєте не лише відмінних спеціалістів, а насамперед справжніх людей. Освіта Стебника має розвиватись і ми віримо в те, що тут буде конкурентоздатна та якісна освіта для наших учнів. Ми готові вкладати гроші в заклади освіти, якщо є видимий результат. А для цього потрібно не стояти на місці, а розвиватись. Осучаснювати підходи до навчання, поновлювати матеріально-технічну базу та рухатись вперед. Нам потрібно діяти злагоджено та напрацювати найкращий варіант, щоб врятувати освіту у місті Калійників, — звернувся до освітян Тарас Кучма.

Окрім цього, посадовці спільно з колективом Гімназії обговорили поточний стан справ в освітньому закладі, окреслили подальші перспективи розвитку навчальної установи та запланували наступну зустріч.

Перейти до вмісту