Орієнтуємо дистанційно.
![Орієнтуємо дистанційно.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/29072020.png)
29.07.2020р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся інформаційний вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи». Учасники заходу у онлайн-режимі ознайомилися з такими питаннями: планування пошуку роботи в умовах карантину, сучасні джерела інформації про вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, шахрайства при працевлаштуванні, а також були поінформовані про проходження тестування на платформах: «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри». На завершенні вебінару слухачі ставили запитання та отримували на них відповіді.
Катерина Мисишин