Оновились: у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» завершили термомодернізацію фасаду хірургічного корпусу

14:06 27 Грудня 2023

У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» фінішували роботи із термомодернізації фасаду хірургічного корпусу медзакладу. Лікарня оновилася та економитиме тепер на теплі.

За словами керівника медичної установи Андрія Коцюби – роботи проводились у співпраці із ЛОВА за програмою «Пріоритетних інфраструктурних напрямків у Львівській області», зокрема – капітальний ремонт фасаду хірургічного корпусу з використанням енергозберігаючих технологій. Загальна вартість робіт склала понад 6 млн. грн. Увесь комплекс робіт вдалось реалізували у співфінансуванні – 50% коштів надало місто, 50% – область.

Зазначимо, на початку осені цього року було здійснено капітальний ремонт даху над адміністративним корпусом КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». А також фінішували ремонтні роботи із заміни покрівлі над хірургічним корпусом лікувальної установи. Капітальна заміна покрівель над хірургією та адмінкорпусом – була вимушеним кроком. Оскільки дахи протікали та не бачили капітального ремонту десятки років. Окрім цього – аварійні покрівлі становили загрозу для підтоплень палат та дороговартісного, професійного медобладнання лікарні.

У листопаді за участі керівництва ЛОВА у лікарні відкрили новий та осучаснений реанімаційний зал кардіології.

Перейти до вмісту