Окреслили подальшу співпрацю: Дрогобич відвідав представник БФ «Право на захист»

13:55 22 Січня 2024

У п’ятницю, 19 січня, з робочим візитом до Дрогобича завітав представник БФ «Право на захист» – організації, яка від початку повномасштабного вторгнення підтримувала Україну та неодноразово доставляла допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Дрогобицькій громаді.

В ході візиту відбулась зустріч з керівником управління соціального захисту населення Іваном Терлецьким та обговорення подальшої співпраці.

Зокрема обговорили питання доступності ліків, статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та запобігання домашньому насильству.

Особливу увагу приділили нововведенням у призначенні та виплаті допомоги на проживання ВПО.

«Сподіваємось на реалізацію у цьому році нових проєктів, які допоможуть ВПО та мешканцям громади долати життєві труднощі, сприятимуть в інтеграції та підвищенні згуртованості громади. Бо продуктивна, злагоджена робота кожного на своєму місці наближає нашу перемогу» – зазначили в управлінні соціального захисту населення.

Нагадаємо, БФ «Право на захист» був однією з перших міжнародних організацій, яка розгорнула активну гуманітарну діяльність у Дрогобицькій громаді. З початку повномасштабного вторгнення силами Фонду у Дрогобич доставили чимало гуманітарних вантажів із продуктами для ВПО та речами першої необхідності – теплими ковдрами, постільною білизною та обігрівачами.

Допомога була цільова – для осіб з числа ВПО з інвалідністю, літніх людей, а також сімей, які виховують дітей. Видачу допомоги на місці організовує Управління соціального захисту населення.

Перейти до вмісту