Оголошено конкурс з відбору експертів для проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності

16:05 13 Березня 2024

Управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки об’єкту комунальної власності.

Об’єкт комунальної власності

№п\п Місце знаходження об’єкту оцінки площа об’єкта оцінки (кв. м)
1. Захисна споруда цивільного захисту (сховище) за адресою м. Дрогобич, вул. Івана Франка,20 623,8

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкта оцінки для цілей бухгалтерського обліку.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку до управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути:

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчих документів учасника конкурсу;

– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки;

-письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката, суб’єкта оціночної діяльності, виданого Фондом Державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт. Оплата вказаних робіт буде здійснюватись при наявності коштів.

Конкурс  буде проводитись о 11 год. 29 березня 2024 року за адресою: м. Дрогобич, Івана Франка,20,2 поверх, кабінет начальника.

Конкурсну документацію необхідно подати до управління культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради до 22 березня 2024 року включно за адресою: м. Дрогобич, Івана Франка,20,  2 поверх, приймальня.

Перейти до вмісту