Оголошення про формування складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування

15:56 29 Листопада 2023

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє про формування нового складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Дрогобицької міської територіальної громади.

Громадські організації, які представляють інтереси осіб з інвалідністю та ветеранів війни, діяльність яких пов’язана з автомобільним транспортом чи спрямована на розвиток громади можуть подати пропозиції про включення їх представників у склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах Дрогобицької міської територіальної громади. Громадські організації чи їх представники не можуть бути представниками суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Пропозиції про включення до складу конкурсного комітету подавати на адресу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (м. Дрогобич, пл. Ринок, 1) до 22 грудня 2023 року.

З запитаннями та зауваженнями звертатися в управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 214 або за телефоном: (03244) 2-25-45 та на електронну адресу: [email protected]

Перейти до вмісту