Офіційні новини Дрогобича відтепер в соціальній мережі Instagram

Отримувати офіційну інформацію про Дрогобич стало ще простіше і доступніше. У мережі Instagram створено офіційну сторінку Дрогобицької міської ради.

Інформування громади про роботу Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету, керівництва міста, ситуацію у різних сферах життя сучасного Дрогобича сьогодні проводиться на офіційному Інтернет-порталі ДМР, у мобільних додатках, соціальній мережі Facebook, а також у ЗМІ.

З огляду на активну участь у житті міста молоді, міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою було ініційовано започаткування офіційної сторінки міськради у соціальні мережі Instagram.

«Сьогодні ми комунікуємо з громадянами різних вікових категорій через різні інформаційні канали. Сторінка в Instagram слугуватиме, в першу чергу, майданчиком для комунікації та консультації з молоддю», — наголосив Тарас Кучма.

Переглянути інформацію у соцмережі Instagram можливо за посиланням drohobych_rada.

Прес-служба ДМР