Офіційне повідомлення: інформує управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради

9:57 12 Грудня 2023

Додаток №1

Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єкту комунальної власності.

Об‘єкт комунальної власності, який

підлягає приватизації шляхом аукціону 

№ п/п Місце знаходження об‘єкту площа оренди (кв. м)
1. Нежитлова будівля  за адресою:                               м. Дрогобич, вул. Євгена Коновальця, 15А  

323,7

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкту комунальної власності, який підлягає приватизації шляхом аукціону.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку до виконавчого комітету Дрогобицької міської ради та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути:

– заява на участь у конкурсі;

– копія установчих документів учасника конкурсу;

– копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

-письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами;

– копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;

– пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт. Оплата вказаних робіт буде здійснюватись при наявності коштів.

Конкурс  буде проводитись о 10 год. 22 грудня 2023 року за адресою:  м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 205.

Конкурсну документацію необхідно подати до загального відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради до 15 грудня 2023 року включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 103.

                                                                                                                  

Додаток №2

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади

1.Інформація про об‘єкт приватизації.

Місцезнаходження об’єкту: м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б.

Найменування об’єкту: нежитлова будівля загальною площею 184,6 кв. м. Фотографічні зображення та технічна документація додаються.

Нежитлова одноповерхова цегляна будівля літ. «А-1» загальною площею 184,6 м2, яка складається з 16 приміщень.  Рік побудови –  1960. Об’єм – 834 м3, площа забудови – 248,3 м2. Висота – 3,22 м. Фундамент – бетон, стіни – цегла, перекриття – дерево, покрівля – шифер. Підлога – бетон, дошка, паркет. Вікна – дерево, двері – дерев’яні. Оздоблювальні роботи: в приміщенні поштукатурено, побілка. Технічний стан – не задовільний (потребує ремонтно- відновлювальних робіт). Інженерне забезпечення: електропостачання.

Об’єкт оцінки знаходиться на земельній ділянці площею 699м2, кадастровий номер 4610670500:01:008:0039, згідно витягу з Державного кадастру про земельну ділянку  НВ-4812507612021 від 24.11.2021р. Цільове використання – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2.Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон.

Дата та час проведення аукціону:

22.12.2023 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, та в електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 годин 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3.Інформація про умови продажу, згідно яких здійснюється приватизація нежитлової будівлі за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 18б, площею 184,6 м. кв.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні без умов: 630 000 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 126 000 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 315 000  грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 63 000 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 315 000 грн. без ПДВ

Розмір гарантійного внеску: 63 000 грн., без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 1340 грн.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 6 300 грн.

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 3 150 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження ціни 4 кроки.

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

На фінальну суму нараховується ПДВ.

 1. Час і місце проведення огляду об’єкту комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Яцишин О. Є. за телефоном: 0988083267 з 10.00 до 17.00.

Організатор аукціону: Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Адреса: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.

 1. Інформація про проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

р/р UA518201720355539004000178833 у ДКСУ у м. Києві,

МФО 820172, код ЄДРПОУ 44172846.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків:

р/р UA278999980314060544000013931

МФО 899998, ЄДРПОУ 38008294, отримувач ГУК Львів/Дрогобицька тг/24060300, банк отримувача-Казначейство України.

Переможець аукціону зобов»язаний оплатити вартість оцінки майна відповідно до договору на проведення оцінки майна у сумі 2900 грн. 

 1. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні,

до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

– для потенційних покупців – юридичних осіб:

 1. Заява на участь в електронному аукціоні.
 2. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України

«Про приватизацію державного і комунального майна».

 1. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.
 2. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
 3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань.

 1. Для нерезидентів – документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження – Витяг

із торговельного, банківського або судового реєстру тощо, засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою.

 1. Довідка з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника. Подається за

підписом уповноваженої особи, завірена печаткою особи. Якщо особа не має кінцевого

бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності.

 1. Остання річна або квартальна фінансова звітність, разом з відміткою органу про

отримання/реєстрацію.

 1. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника).
 2. Документ, що підтверджує особу (паспорт) уповноваженої особи, копія завірена належним чином.
 3. Платіжне доручення, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 4. Платіжне доручення, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 5. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку.

– для потенційних покупців – фізичних осіб:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, копія завірена належним чином.
 3. Оригінал довідки з банку про відкритий поточний рахунок, з якого перераховані гарантійний та реєстраційний внески.
 4. Заява на участь в електронному аукціоні.
 5. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
 6. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.
 7. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
 8. Копія документу, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 9. Копія документу, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Для Об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

– 50 відсотків стартової ціни Об’єкта приватизації;

– 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення 

 1. Додаткова інформація:

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Додаток №3

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади 

1.Інформація про об‘єкт приватизації.

Місцезнаходження об’єкту: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв.

Нежитлова будівля, двохповерхова, цегляна, 1 групи капітальності, збудована орієнтовно в 1930 р. Інженерне забезпечення об’єкта оцінки: електрифікація (на дату огляду відключена), водопостачання та каналізація в межах об’єкту оцінки зруйновані. Технічний стан будівлі та простого типу внутрішнього спорядження-незадовільний (потребує ремонтних робіт). 

2.Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон.

Дата та час проведення аукціону:

22.12.2023 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, та в електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 годин 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3.Інформація про умови продажу, згідно яких здійснюється приватизація нежитлової будівлі за адресою: с. Новошичі, вул. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні з умовами: 998 900,00 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 199 780,00 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні з умовами із зниженням стартової ціни: 499 450,00 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 99 890,00 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні з умовами за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 499 450,00 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 99 890,00 грн., без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 1340 грн.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 5 робочих днів від дати аукціону.

Кількість кроків за методом покрокового зниження ціни 4 кроки.

Крок аукціону на аукціоні: 9 989,00 грн.

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 4 994,5 грн.

На фінальну суму нараховується ПДВ.

 1. Час і місце проведення огляду об’єкту комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Яцишин О. Є. за телефоном: 0988083267 з 10.00 до 17.00.

Організатор аукціону: Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Адреса: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.

 1. Інформація про проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

р/р UA518201720355539004000178833 у ДКСУ у м. Києві,

МФО 820172, код ЄДРПОУ 44172846.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків:

р/р UA278999980314060544000013931

МФО 899998, ЄДРПОУ 38008294, отримувач ГУК Львів/Дрогобицька тг/24060300, банк отримувача-Казначейство України.

Переможець аукціону зобов»язаний відшкодувати вартість експертної оцінки у сумі 2300 грн. та технічного паспорту у сумі 7000 грн. на нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: Львівська обл., с. Новошичі, вул. Т. Шевченка, 195, площею 420,8 м. кв. 

 1. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні,

до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

– для потенційних покупців – юридичних осіб:

 1. Заява на участь в електронному аукціоні.
 2. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України

«Про приватизацію державного і комунального майна».

 1. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.
 2. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
 3. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

та громадських формувань.

 1. Для нерезидентів – документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження – Витяг

із торговельного, банківського або судового реєстру тощо, засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою.

 1. Довідка з інформацією про кінцевого бенефіціарного власника. Подається за

підписом уповноваженої особи, завірена печаткою особи. Якщо особа не має кінцевого

бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності.

 1. Остання річна або квартальна фінансова звітність, разом з відміткою органу про

отримання/реєстрацію.

 1. Завірена належним чином копія документу, що підтверджує повноваження керівника (протокол зборів співзасновників про обрання керівника, наказ на призначення керівника).
 2. Документ, що підтверджує особу (паспорт) уповноваженої особи, копія завірена належним чином.
 3. Платіжне доручення, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 4. Платіжне доручення, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 5. Довідка з банку про відкриття поточного рахунку.

– для потенційних покупців – фізичних осіб:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт), копія завірена належним чином
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду, копія завірена належним чином.
 3. Оригінал довідки з банку про відкритий поточний рахунок, з якого перераховані гарантійний та реєстраційний внески.
 4. Заява на участь в електронному аукціоні.
 5. Заява про те, що потенційний покупець відповідає вимогам ст.8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
 6. Заява про ознайомлення з об’єктом приватизації.
 7. Згода щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.
 8. Копія документу, що підтверджує сплату реєстраційного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).
 9. Копія документу, що підтверджує сплату гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

*Напис про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Для Об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

– 50 відсотків стартової ціни Об’єкта приватизації;

– 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення 

 1. Додаткова інформація:

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

 Додаток № 4

Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомляє про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності, який відбувся 21.11.2023р.

Об‘єкт комунальної власності, який підлягає приватизації шляхом аукціону 

№ п/п Місце знаходження об‘єкту Площа об’єкту

(кв. м)

 
Переможець
1. Нежитлова будівля за адресою:                           м. Дрогобич,  вул. Стрийська, 98              494,3 ТзОВ «Західна Українська Консалтингова Компанія»

Управління майна громади повідомляє, що 30.11.2023 р. прийнято рішення сесії ДМР № 1992 «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі шляхом аукціону за адресою: м. Дрогобич, вул. Євгена Коновальця, 15 А, площею 323,7 м. кв.» та № 1913 від 26.10.2023 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі шляхом аукціону», № 1441 від 26.01.2023 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону та про приватизацію нежитлової будівлі шляхом аукціону».

Перейти до вмісту