Очільник освіти Дрогобича доповів про стан готовності садочків до початку опалювального сезону

12 Серпня 0:00

У Дрогобичі та Стебнику функціонують 16 дошкільних начальних закладів комунальної власності, 13 з яких розташовані у Дрогобичі та 3 — у Стебнику.

Про готовність дошкільних навчальних закладів Дрогобича та Стебника до початку нового опалювального сезону у понеділок, 12 серпня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста доповів начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко.

У всіх ДНЗ міста встановлено прилади обліку тепло- та водопостачання і протестовано на готовність до роботи. Усі прилади справні, — зазначив Петро Сушко.

Крім того, посадовець проінформував про ремонтні роботи, які вже проводять чи готуються провести у ДНЗ Так, у садку №26 «Калинонька», що у Стебнику, розпочнуть ремонт покрівлі і для цих робіт сесією ДМР з міського бюджету виділено кошти.

Також необхідно провести ремонт покрівлі у ДНЗ №30 «Волошка».

У садку №27 «Віночок» проводять заміну системи опалення із облаштуванням котельні.

На разі виготовляють проектно-кошторисну документацію. Загальна вартість робіт — 250 тис. грн.

Наступного тижня Петро Сушко, за дорученням міського голови Тараса Кучми, доповість про готовність шкіл міста до початку опалювального сезону.

Нагадаємо, впродовж кількох тижнів міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із заступником Василем Качмарем та керівником відділу освіти ДМР Петром Сушком проводять робочі зустрічі з педколективами шкіл, в ході яких інформують освітян про виклики нового навчального року та інспектують готовність шкіл до початку навчально-виховного процесу.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія