Об’єднали активну молодь шести громад: у Дрогобичі стартував Регіональний форум Молодіжних рад

12:02 21 Лютого 2024

У Дрогобичі 21 лютого стартував Регіональний форум Молодіжних рад. Форум об’єднав до конструктивного діалогу представників Молодіжних рад із низки міст сусідів, зокрема Дрогобицької територіальної громади, Меденицької, Самбірської, Стрийської, Трускавецької та Бориславської. Кожне із міст було представлене місцевою Молодіжною радою або ж ініціативною групою молоді.  Почесними гостями форуму були очільник Дрогобицької територіальної громади Тарас Кучма, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту ЛОВА Ольга Сподарик, керівник КЗ «Львівського обласного Молодіжного центру» Іван Сапса та головний організатор форуму – відділ сім’ї та молоді ДМР, керівник Олександра Пашко, яка й модерувала захід.

Форум розпочали із вітальних слів почесних гостей. Активних молодих людей Тарас Кучма закликав до конструктивного діалогу та тісної співпраці із органами місцевої влади задля розвитку креативної та продуманої молодіжної політики у громадах.

Дрогобич молодіжне місто. У нас чимало навчальних закладів різних форм та ступенів, відповідно чимало молоді, учнів та студентства. Тішить, що наша молодь активна, відкрита та готова до співпраці. Адже тільки у спільному симбіозі ідей та в процесі організації певних заходів – народжуються цікаві ідеї та плани, які в подальшому будемо спільно реалізовувати. Цьогоріч активна молодь міста отримала сучасний простір для своїх зустрічей та комунікацій – адже у місті Котермака завдяки підтримці Управління молоді та спорту ЛОВА, а також «Львівського обласного Молодіжного центру» вдалось відкрити Молодіжний центр «Під Коцом». Тут молодь нашого міста має змогу збиратись на власні зустрічі, напрацьовувати ідеї свого розвитку та проводити цікаві і тематичні презентації і майстер-класи. Наша молодь – це наша опора, наше майбутнє, якому розбудовувати нашу державу після війни, – підкреслив Тарас Кучма.

Коли слово взяла Ольга Сподарик, то зазначила, що на Львівщині сьогодні функціонує 30 Молодіжних рад, а також є добре розвинена мережа Молодіжних центрів. Такі показники засвідчують, що молодь Львівщини активна, дієва та готова бути рушієм позитивних змін у власних містах та на Львівщині загалом.

У другій частині форуму Молодіжні ради презентували свій особистий склад, ділились успіхами та напрацюваннями за останні роки, знайомились між собою та обмінювались цікавим досвідом і реалізованими проєктами.

Продовження форуму заплановане у Молодіжному центрі «Під Коцом» – там буде проведено гру-моделювання у вигляді стратегічної сесії «Майбутнє волонтерства в громаді».

Перейти до вмісту