Обстежили укриття та ознайомились з проектами енергозбереження: представниця ПРООН відвідала навчальні заклади Дрогобича

25 Серпня 14:40

У межах співпраці Дрогобицької громади з проектом ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО», 23 серпня відбулася моніторингова місія представника ПРООН, спеціалістки з відновлення Мартін Жахре (Martine Jahre) та представників компанії з проектування вентиляції в укриттях ТОВ «Антипюр».

Метою візиту було ознайомлення з уже впровадженими у Дрогобичі проектами енергозбереження через застосування механізму ЕСКО, вивчення доцільності та ефективності застосування обладнання, а також обстеження укриття Дрогобицького ліцею. Тут передбачаються ремонтні роботи, а ПРООН сприятиме з облаштування вентиляційної системи.

Представниця Проекту відвідала ліцей №2, де успішно працює індивідуальний тепловий пункт з сенсорами автоматичного регулювання опалення стосовно температури зовнішнього середовища, обладнання якого закуплено через енергосервісний договір. Також ознайомилася з облаштованим у ліцеї укриттям та умовами перебування учнів у навчальному закладі.

Місто Дрогобич має чудову практику залучення інвестицій через механізми ЕСКО. Починаючи з 2019 року у комунальних будівлях медицини та освіти працюють індивідуальні теплові пункти.

Також для забезпечення безперебійного електропостачання до кінця року заплановано облаштування ЕСКО-СЕС (сонячна електростанція) на одному з медичних закладів.

Перейти до вмісту