Обмін досвідом та посилення співпраці: делегація із Сокальщини та Червонограда відвідала Дрогобич

21 Серпня 11:08

Із робочим візитом місто Котермака відвідали депутати Сокальської міської ради від партії «Удар» Богдан Табак та Олег Піддубчишин, а також представник політсили із Червонограда Андрій Дікальчук. Мета візиту – переймання досвіду у різних сферах життєдіяльності та налагодження партнерських відносин між громадами.

Зустріли делегацію у Дрогобичі міський голова Тарас Кучма та заступник міського голови з гуманітарних і соціальних питань, голова фракції «Удар» у Дрогобицькій міській раді Юрій Кушлик.

Посадовці Дрогобицької міської ради ознайомили гостей із діяльністю депутатського корпусу, основними прийнятими проектами рішень у галузях освіти, медицини, аграрного сектору, які вже сьогодні працюють на користь громади, дають можливість для створення нових робочих місць та сприяють надходженню коштів до місцевого бюджету. Проінформували про Стратегію розвитку громади, яка визначає пріоритетні галузі.

Під час зустрічі представники громад обговорили також і діяльність комунальних підприємств, реформу медичної галузі та розвиток туристичного потенціалу обох громад. Керівництво Дрогобицької громади поділилось із колегами досвідом організації роботи закладів медицини, культури та освіти у період планових та аварійних відключень електроенергії. А також говорили про розвиток та налагодження роботи комунального підприємства «Тарком».

Такі зустрічі є важливими, оскільки в умовах війни відбувається зміна пріоритетності фінансування галузей, а тому посадовці та політики мають мати спільне бачення щодо підтримки армії та розвитку громад у тилу.

Перейти до вмісту