Обираючи між безпекою та естетикою: Тарас Кучма доручив комунальникам проінформувати про стан дерев, які кронували
Збереження зелених легень міста – екологічна тема номер один, якою переймаються як комунальні служби, так і самі мешканці міста. Кожне кронування чи видалення дерева – викликає жваве обговорення та дискусії. Однак є один беззаперечний факт – 20-30 років формуванню крон дерев у місті не приділяли необхідної уваги. Тому зараз комунальним службам доводиться обирати між безпекою пішоходів, будівель, автомобілів та естетикою.
В осінній та ранній весняний період на території міста проведено чергові роботи з кронування та видалення дерев. Паралельно провели й низку екологічних акцій з озеленення території.
Зараз, коли на деревах появилося листя, можна говорити про те, чи завдано їм шкоду під час кронування, чи все ж таки, комунальні служби провели роботу належним чином.
У понеділок, 8 травня, під час щотижневої наради міський голова Тарас Кучма доручив комунальним службам проінформувати громаду про загальний стан дерев, розповісти про те скільки дерев кронували, скільки видалили і скільки висадили для того, щоб розставити крапки над «і» та спростувати побоювання мешканців громади щодо стану дерев.
Окремо очільник відзначив усіх активних мешканців, які масово долучилися до озеленення території не лише міста, а й всієї громади.
Додамо, яскравим прикладом, який спростовує всі побоювання та застереження мешканців, є стан дерев на площі Стефаника біля храму Святої Трійці, у сквері біля костелу, у парку Бандери та навпроти головного корпусу університету, а також на вулицях Я. Осьмомисла та Шевченка. Після кронування, зараз спострегіємо як дерева відновлюються та піддаються подальшому формуванню крони.