Новооблаштований дитячий майданчик на території гімназії № 17 гуртує дітей та молодь мікрорайону Самбірської

12:02 31 Липня 2023

У Дрогобичі побільшало дитячих майданчиків. Нещодавно один із них облаштували на території Гімназії №17, що на вулиці Самбірській. Як розповів керівник навчальної установи Ярослав Гевко – із пропозицією встановити дитячий майданчик на Самбірській виступила адміністрація навчальної установи. Таке рішення визріло під час зустрічі ініціативної групи вулиці Самбірської із керівництвом міста щодо розвитку інфраструктури всього мікрорайону. Посприяв у вирішенні питання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Мікрорайон Самбірської густонаселений, багато дітвори. Логічно, що в літню пору діти та малеча мають активно проводити час та відпочивати з користю. Тож ми ініціювали ідею спорудження на території нашої гімназії дитячого майданчика. Подвір’я гімназії обрали не випадково – оскільки воно просторе та безпечне. Тут не курсують автівки. Чого не скажеш про двори багатоповерхівок, які на Самбірській невеликі і на додачу із численними стоянками автівок. Майданчик відкритого типу – ним можуть користуватися усі охочі, – коментує Ярослав Гевко.

Дитячий майданчик встановлювали силами працівників гімназії. За тиждень роботи він уже став улюбленим місцем дозвілля для дітей та дорослих мікрорайону Самбірської. Поблизу майданчика встановили кілька лавочок – для зручності батьків, які приходять на майданчик із дітьми. За словами Ярослава Гевка – у перспективі облагородити територію поблизу майданчика зеленими насадженнями та доставити ще кілька лавочок.

Окрім цього, у Дрогобичі напрацьовують програму активного дозвілля для дітей, яка передбачає встановлення дитячих майданчиків у місті.

Під час щотижневої наради Тарас Кучма наголосив, що у літній період подвір’я шкіл має бути магнітом для дітей.

Як поінформував керівник Департаменту міського господарства Андрій Паутинка – є бачення заповнити дитячими майданчиками вулиці Коновальця, Самбірську та одну із центральних вулиць міста.

Перейти до вмісту