Новий навчальний рік на старті: у закладах загальної середньої освіти завершують ремонтні роботи та обстежили укриття

12:07 21 Серпня 2023

Готуються до зустрічі із школярами. У закладах загальної середньої освіти Дрогобича та територіальної громади тривають останні приготування до початку нового навчального року.

Як повідомив керівник відділу освіти ДМР Роман Грицай – в процесі виконання низки ремонтних робіт у навчальних закладах громади. Зокрема:
– поточний ремонт частини підлоги у коридорі Верхньогаївської гімназії,
– поточний ремонт системи водопостачання ЗДО №2,
– поточний ремонт коридору Болехівської гімназії,
– капітальний ремонт даху Дережицької гімназії,
– поточний ремонт покрівлі даху ЗДО №15 (тендер),
– капітальний ремонт спортивного залу ДЮСШ ім. Боберського,
– поточний ремонт внутрішнього двора Гімназії №3,
– поточний ремонт навчальних кабінетів Гімназії №3,
– поточний ремонт дренажної системи Стебницької гімназії №11.

Паралельно, у ці дні спеціальна комісія у складі якої були представники служби ДСНС обстежили наявні укриття в освітніх установах міста та громади. За словами Романа Грицая деяким керівникам навчальних закладів видали усні приписи, щодо усунення певних недоліків, зокрема щодо заміни вогнегасників, облаштування додаткових місць для сидіння учнів тощо.

Загалом цьогоріч у перші класи в Дрогобицькій громаді піде 1090 учнів. Початкових класів налічується 47.

Що стосується першовересневих урочистих лінійок – то у відділі освіти стверджують – свято знань ніхто не скасовував, кожен навчальний заклад проводить лінійки на свій розсуд, зазвичай у патріотичному форматі.

За вимогою Міністерства освіти та науки України – у цьому навчальному році на територіях, які не є окуповані та не постраждали від російської агресії – форма навчання має бути виключно очною. Про змішану та дистанційну форми – питання наразі не порушують. За дистанційною формою можуть навчатись лиш ті учні, які через війну виїхали закордон, однак прагнуть продовжити навчання у рідних школах.

Перейти до вмісту