Нові дорожні знаки та підготовка до зимового періоду: відбулося чергове засідання виконавчого комітету

15:51 18 Жовтня 2022

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули низку питань, що стосуються господарської сфери громади, а також медицини, освіти та культури.

Одним із перших питань, яке розглянули на засіданні була готовність громади до осінньо-зимового періоду. Про проведені заходи та готовність комунальних підприємств доповів Департамент міського господарства.

Станом на сьогоднішній день всі підприємства працюють в посиленому режимі, проведено всі підготовчі заходи. КП «Дрогобичтеплоенерго» втілює процедури переходу на альтернативні види палива та планує вже до кінця сезону замістити 50% споживання газу альтернативними видами опалення.

Що стосується господарських робіт, комунальним підприємством «Служба муніципального управління» проводиться тендер на закупівлю солі та піску для посипання вулиць.

«Цьогоріч проводити підготовчі роботи до зимового періоду не просто. Але нашими підрозділами і особливо виконавчим комітетом було прийнято всі необхідні рішення, щоб бути максимально готовими до різних ситуацій, які можуть виникнути взимку» – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Окрім цього виконком затвердив рішення про встановлення низки дорожніх знаків для врегулювання дорожнього руху в Дрогобичі та Стебнику.

На вулиці Грушевського, біля будинку №24 (біля аптеки «Подорожник») встановлять знак «Пішохідний перехід».

У Стебнику знак «Пішохідний перехід» встановлять на ділянці дороги через вулицю Володимира Великого з вулиці Андрієвського.

На вулиці Чмоли у Дрогобичі з лівої сторони дороги від в’їзду з вулиці Cагайдачного встановлять дорожній знак «Зупинку заборонено».

А на перехресті при виїзді з вулиці Гончара на вулицю Євгена Коновальця встановлять знак «Дати дорогу».

Перейти до вмісту