Ні – незаконній вирубці дерев: де у Дрогобичі та Стебнику можна легально придбати живі ялинки?

14:56 21 Грудня 2023

З наближенням різдвяно-новорічних свят, державна екологічна інспекція України реалізує операцію «Новорічна ялинка 2023-2024». Її мета – збереження хвойних насаджень та проведення роз’яснювальної роботи серед населення з метою попередження незаконної вирубки та продажу новорічних хвойних дерев.

Відповідно до розпорядження міського голови Тараса Кучми «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року», у Дрогобицькій громаді буде проведено посилені заходи перевірки, з метою притягнення до відповідальності порушників, які здійснюють незаконний продаж зелених насаджень.

Здійснювати торгівлю хвойними деревами (ялинками) дозволено у визначених місцях. Дерева повинні мати обов’язкове маркування пластиковими бирками або самоклеючими стрічками із штрих-кодом.

А торгівля хвойними деревами (ялинками) на ринках та поза їхніми межами без дозвільних документів – заборонена.

Як повідомили в управлінні інвестицій та економічного розвитку, – у Дрогобичі та Стебнику діють чотири локації, де можна легально придбати живу ялинку до свят.

  1. КП «Дрогобицький ринок» – на промисловому ринку по вул. П. Орлика у місті Дрогобичі;
  2. КП «Дрогобицький ринок» – на торговельному майданчику по вул. В. Великого (р-н магазину «Світанок») у місті Дрогобичі;
  3. КП «Дрогобицький ринок» – на «ЕКО-ринку» по вул. М. Лисенка у місті Дрогобичі;
  4. КП «Ринок Прикарпаття» – на вул. М. Грушевського, 2 у місті Стебнику.

Контроль за дотриманням законності реалізації хвойних дерев (ялинок) на території населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади проводитимуть представники Дрогобицького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, КП «Муніципальна варта» та КП «Дрогобицький ринок».

Перейти до вмісту