Ні насильству: у Дрогобичі діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

23 Серпня 11:19

У Дрогобичі при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

В складі бригади є психолог та фахівець із соціальної роботи. Надзвичайно важливо надавати допомогу постраждалим від насильства та бути там, де ми потрібні, особливо в такі важкі часи для людей та всієї країни. Випадки домашнього насильства нікуди не зникають під час війни. Тому потрібно надавати ще більше сервісів, особливо тим постраждалим, що були вимушено переміщені і потребують ще більшої підтримки. Соціально-психологічна допомога надається всім мешканцям Дрогобицької громади.

Домашнє насильство залишається ключовою темою звернень, особливо багато випадків психологічного насильства. Постійні сварки та погрози, образи й ревнощі, приниження й залякування — ми пояснюємо постраждалим, що це не стиль поведінки і не характер, а свідомий вибір кривдника.

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги — це спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Шляхом телефонних та відеоконсультацій, а також виїздами до постраждалих, мобільні бригади:
– виявляють факти насильства;
– здійснюють кризове та екстрене втручання у випадку насильства;
– надають психологічну допомогу;
– складають план заходів щодо безпеки постраждалих;
– проводять заходи із соціальної та реабілітаційної підтримки постраждалих;
– інформують про визначені законом права та послуги, які можуть отримати постраждалі;
– проводять інформаційно-просвітницьку діяльність;
– за необхідності здійснюють перенаправлення до інших фахівців.

Якщо ви зазнали насильства або стали свідком насильства — звертайтесь за допомогою.

Важливо, отримати допомогу мобільної бригади у Дрогобицькій територіальній громаді можна безоплатно та конфіденційно.

Телефон для виклику (консультації) мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або за ознакою статі: 067 600 28 22.

Мобільна бригада працює за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні та Благодійної організації “Благодійний фонд “Батерфляй” при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб.

Дрогобицький міський центр соціальних служб

Перейти до вмісту