Нетрадиційний випускний вечір – 2019 Першої школи

Цьогоріч випускний вечір учні 11-М класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Івана Франка (класний керівник Сокольник О.О.) святкували нетрадиційно – у Будапешті.

Спочатку нас гостинно зустріло королівське місто Краків, розташоване на березі річки Вісли. Знаменитий Вавель, площа Ринок, костел Діви Марії, середньовічна система забудови створили неповторний настрій.

Далі  маршрут проліг до столиці Чехії Праги, де було відвідано багато цікавих місць, а випускний вальс танцювали на знаменитому Карловому мості.

Потім одинадцятикласники разом з батьками побували у Відні. Шенбрунн, Ховбург, Бельведень, собор Святого Стефана – це не весь перелік знаменитостей, побачених у цьому місті.

Однак наш тур продовжується і ми переїжджаємо до Будапешта. Незабутні враження залишились від мандрівки Дунаєм, коли вечірнє місто сяє тисячами вогнів. А наступного дня – знайомство з Рибацьким бастіоном, будівлею парламенту, площею Героїв. І врешті – сюрприз: прекрасне святкування в одному із ресторанів столиці Угорщини.

Звичайно, все це неможливо ні описати, ні показати. Це потрібно бачити. Враження прекрасні і незабутні!