Не мовчіть про домашнє насильство: куди звертатись у Дрогобичі?

4 Серпня 11:12

Домашнє насильство – це злочин. В жодному разі не можна терпіти чи замовчувати факти насильства, якщо такі мали місце по відношенні до вас чи будь-кого іншого.

Спеціалісти Дрогобицького міського центру соціальних служб, Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, здійснили інформаційно-просвітницьку роботу щодо форм, проявів та наслідків насильства.

Зокрема, відбулася лекція-бесіда з жителями Дрогобицької міської територіальної громади на тему: «Напрямки боротьби та протидії різним формам і проявам насильства щодо дітей чи за їх участі». У процесі бесіди йшлося про те, що таке насильство, які його види та форми, як його довести, куди звертатися по допомогу, як розпізнати маніпуляцію та протидіяти їй. У результаті обговорення було виявлено ті ознаки, котрі не варто ігнорувати у стосунках і котрі можуть свідчити про насильство.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства працює за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та Благодійний фонд «Butterfly».

У випадках виявлення та попередження домашнього насильства звертайтеся до мобільної бригади Дрогобича: 0676002822.

Перейти до вмісту