Навчальні заклади Дрогобича і територіальної громади переведено на двотижневі весняні канікули, в садках працюють чергові групи для дітей

12:00 28 Лютого 2022

Відповідно до рекомендації Міністерства освіти та науки України, відділ освіти Дрогобицької міської ради рекомендував усім закладам загальної середньої освіти оголосити двотижневі весняні канікули. Вони розпочинаються із 28 лютого і триватимуть, наразі, до 13 березня. Таку інформацію повідомила заступниця керівника відділу освіти ДМР Ольга Олексюк.

За її словами, у закладах дошкільної освіти Дрогобича організовано чергові групи для дітей. Тому батьки, за потреби, можуть приводити туди малюків.

Заклади позашкільної освіти міста працюють у черговому режимі і покликані забезпечити дозвілля дітей, які прибувають із гарячих точок Сходу та центру України. За дозвілля та майстер-класи для дітей переселенців паралельно відповідають і бібліотеки Дрогобича. Трени ДЮСША, при потребі, зголосилися організувати для переселенців заняття в тих навчальних закладах, де вони наразі мешкають.

Перейти до вмісту