Навчались та відкривали нове: для дітей родин загиблих та зниклих безвісти військових організували пізнавальний майстер-клас в «IT Step Academy»

14:00 13 Листопада 2023

У сучасному освітньому процесі комп’ютерна грамотність – необхідність не тільки для майбутніх айтішників, але й для будь-якої професії. Адже інженери, лікарі, фізики, хіміки, математики, економісти, дизайнери, логісти та представники багатьох інших професій сьогодні активно використовують комп’ютерні технології у своїй роботі.

Зважаючи на це, у Дрогобичі для кількох десятків дітей із родин загиблих та зниклих безвісти військових організували майстер-клас із комп’ютерної грамотності на базі «IT STEP Academy». Участь в ознайомчому навчанні взяли діти 7-14 років спільно із своїми батьками.

Захід ініціював відділ соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодій з захисниками, захисницями та членами їх сімей спільно з БО «Українська фундація «Мрія»». Майстер-клас провели викладачі Малої Комп’ютерної Академії «IT STEP».

Під час ознайомчого заняття викладачі Академії розповіли дітям про комп’ютерну грамотність, презентували різноманітні навчальні програми та поділились із присутніми особливостями навчання в Академії. Окрім цього для дітей та дорослих було проведено екскурсію по Академії. Особливий акцент було здійснено на сучасних дитячих трендах в IT сфері, та як направити це захоплення в корисне дозвілля, а відтак в подальшому в майбутню прибуткову працю.

На завершення майстер-класу діти, під наглядом досвідченого викладача, мали змогу створити власного 3-D персонажа із гри Minecraft.
Учням сподобався насичений день навчання в Академії, тож багато із них висловили побажання ще не одноразово завітати в «IT STEP» на нові та цікаві майстер-класи із комп’ютерної грамотності.

Перейти до вмісту