Наслідки недільної негоди ліквідовують досі: до робіт залучили надзвичайників та комунальників

3 Липня 11:35

Через негоду, яка 2 липня, пройшла Львівщиною – у Дрогобичі підтоплень зазнали низка вулиць та приватних домогосподарств. Як поінформував на понеділковій оперативній нараді Ігор Юзьв’як, керівник відділу з питань НС та цивільного захисту населення ДМР – поступали звернення від мешканців стосовно підтоплень таких вулиць: Княгині Ольги (затопило підвальні приміщення та присадибні ділянки), на вулиці Вербовій підтоплень зазнали 16 присадибних ділянок, Довбуша – 1 приватне помешкання, Самбірської – підвальні приміщення, Капустянського, Плебанія – приватні ділянки та будинки.

Окрім цього – підтоплень зазнали проїжджі частини вулиць Зварицької, Шолом-Алейхема, Володимира Великого, Євгена Коновальця, Пилипа Орлика, Лесі Українки, Площі Злуки та інші.

Ігор Юзьв’як додав, що силами комунальників, а це КП «СМУ» та КП «ЖЕО», а також Другим центром швидкого реагування мешканцям, які зазнали підтоплень надали оперативну допомогу – воду з підвальних приміщень відкачали.

Своєю чергою міський голова Дрогобича Тарас Кучма дав доручення комунальним службам міста обстежити каналізаційні решітки по місту в проблемних мікрорайонах, а також потічки та річки, які протікають на території міста.

Зауважу, що кілька тижнів тому, коли пройшли зливи Львівщиною – Дрогобич від негоди практично не постраждав. Наші вулиці не зазнали підтоплень, аналогічно і приватні домогосподарства. Це свідчить про те, що каналізаційні решітки були добре прочищені. З пропуском об’єму води впоралися й потічки на межі їхнього витоку. Тепер після негоди, яка пройшла в цю неділю, бачимо абсолютно іншу ситуацію – підтопило приватні домогосподарства, підвали, деякі проїжджі частини вулиць. Тож комунальники мають оперативно все обстежити і вжити профілактичних заходів, – наголосив Тарас Кучма.

У підсумку очільник громади подякував надзвичайникам та комунальникам, які у неділю та ще сьогодні ліквідовують наслідки негоди.

Перейти до вмісту