Наша cover-коляда
![Наша cover-коляда](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82654405_675840389849669_5679706645341405184_o.jpg)
Коли? 20 січня
Де? Центр Душпастирства молоді СДЄ УГКЦ (вул. Т. Шевченка 29/1)
20 січня 2020 року у Дрогобичі у рамках фестивалю вертепів “Різдвяна зірка” відбудеться прем’єра нового різдвяного творчого проекту “Наша cover коляда” від театру #GloriaDrogobuch, живий звук від #ModernFolk, чудові танці від танцювальної студії #NLB , кришталевочистий звук від дитячо-молодіжного хору “Відлуння”. Яскраві модерно-національні костюми від суперхудожниці #НаталкаРидванецька у виконанні #АннаПещук, коляди з живою лірою від майстра лір #ВадимПарцій, видовищне технічне забезпечення від компанії #Gama, проникливий до душі сценарій від #ЛесяДешева додадуть вам неповторного пережиття.
Для тих, хто не зможе бути присутнім можна переглянути відеотрансляцію на живо на сторінці Фейсбук #молодіжнетелебаченнядрогобич.