Надихалися творчістю: мистецький простір «Інший кут» об’єднав студентів, які вивчають український дизайн
Пізнання нового – запорука подальшого успіху та розвитку. Днями у Дрогобичі, в мистецькому просторі «Інший кут», відбулася творча зустріч із засновницею галереї, художницею Христиною Соломчак.
Слухачами виступили студенти Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу. Зустріч відбулась у рамках навчального курсу «Основи теорії дизайну», який викладає Мар’яна Мирошниченко, викладачка мистецьких дисциплін коледжу.
Студенти 3 курсу спеціальності «Дизайн» мали змогу не просто зустрітися з Христиною Соломчак, але й активно поспілкуватися з творчою особистістю, порадитись щодо реалізації майбутніх проєктів, над якими нині плідно працюють учні.
Зустріч стала логічним продовженням теми «Концепція українського дизайну» та «Сучасний український дизайн-продукт». Студенти заздалегідь отримали завдання-квест – дослідити мурали Христини Соломчак, адже художниця є авторкою низки різнотематичних муралів у місті Котермака.
Квест дав змогу студентам глибше зануритися в ідейне наповнення творчості Христини Соломчак та глибше пізнати її творчий характер, почерк та бачення.
В свою чергу – засновниця «Іншого кута» поділилася зі студентами історіями створення муралів, технологічними аспектами, етапами роботи від ескізу до реалізації, своїм творчим шляхом, а також розповіла про ідею створення мистецького простору у Дрогобичі.
Тепла атмосфера, зацікавленість студентів і щирий після смак зустрічі –стали свідченням того, наскільки важливо поєднувати теорію з живим дотиком до сучасного дизайну.
Додамо, мистецький простір «Інший кут» у Дрогобичі відкрили минулого року. Тут розміщено полотна, вироби з кераміки та сувенірну продукцію. Чимало виробів можна придбати, а також виставити на огляд свої персональні різнотематичні виставки, провести оригінальний майстер-клас або ж творчий вечір в підтримку ЗСУ.
Авторкою креативного простіру в місті Котермака є відома та талановита художниця Христина Соломчак. За її словами – мистецька платформа покликана стати центром об’єднання митців громади та їхніх творчих ідей й задумів.