Наближають перемогу: ансамбль «Верховина» зібрав понад чверть мільйона гривень на підтримку ЗСУ

11:36 21 Червня 2023

З часу повномасштабного вторгнення, всі намагаються максимально акумулювати зусилля задля підтримки української армії та наближення нашої перемоги. Не виключенням є й культура, яка є потужним голосом українського народу.

Вона не лише пропагує українську мову, пісню, танець, традиції українського народу, але й є потужною підтримкою для нашої армії. Заходи та концерти, які проводять культурно-мистецькі колективи, дають змогу зібрати десятки або й сотні тисяч гривень, які скеровують на підтримку військових підрозділів, придбання необхідного обладнання, аби українські воїни могли давати гідну відсіч ворогу та наближувати нашу перемогу.

Одним з таких форпостів у сфері культури є Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина», який за час повномасштабного вторгнення провів майже дві сотні заходів.

З часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, колективу вдалось зібрати понад 250 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.

«Це кошти, які були скеровані на придбання автівок, дронів, антидронових рушниць та допомогу різним військовим підрозділам, які боронять Україну від ворога» – наголошує директор ансамблю Сергій Дмитрієв.

Їх вдалось зібрати завдяки проведенню благодійних концертів ансамблю, виступів на загальноміських заходах, благочинних турне по різних містах України. Важливим елементом в цьому процесі були й концерти, організовані для військових. Адже виступи «Верховини» демонструють потужне надбання української нації та незламність українського народу. Воїни знають, що стоять на сторожі потужної культурної спадщини. А культура в свою чергу є міцним тилом для тих, хто нині на передовій.

Днями один з військових підрозділів передав подяку Заслуженому Прикарпатському ансамблю «Верховина» за їхній вклад та підтримку бойового духу воїнів.

Окрім концертної діяльності, колективом «Верховина» було знято понад три десятки відеоробіт патріотичного характеру, які пропагують українську культуру.

Найближчий благодійний концерт Заслуженого ансамблю «Верховина» відбудеться вже цієї суботи – 24 червня, о 17:00, на площі Ринок українську творчість презентуватиме оркестр ансамблю. Паралельно ведеться підготовка до Дня Конституції та інших державних свят, які не обходяться без творчості «Верховини».

Перейти до вмісту