Набір десятих класів у школи №11 та №18 — чутки, які не мають жодних законних підстав

7 Серпня 0:00

У ході зустрічі освітян ЗОШ №6 з керівництвом міста Дрогобича, від стебничан прозвучала інформація, що у Стебнику шириться інформація про набір у десяті класи в школах №11 та №18.

Спростував цю інформацію, яка виявилась лише чутками, начальник відділу освіти Петро Сушко.

«Сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення і визначила типи навчальних закладів. З 1 вересня у Дрогобичі та Стебнику буде сім ліцеїв, які мають право набирати учнів десятих класів. Навчальні заклади, які є гімназіями, не мають права набирати десяті класи. А школа №11 та №18 будуть гімназіями. Таку мережу ніхто не затвердить. Те, що у цих школах проводять набір у десяті класи — чутки, які не мають жодних законних підстав», — наголосив Петро Сушко.

Своєю чергою, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар заявив: «Ті директори шкіл, які порушать рішення сесії Дрогобицької міської ради, будуть звільнені».

Підсумовуючи обговорення ситуації, міський голова Дрогобича Тарас Кучма роз’яснив, що спроби набору школами, які будуть гімназіями, десятих класів — це пряме порушення закону.

«Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб ефективно оптимізувати освітню мережу Дрогобича та Стебника, бо в першу чергу ми повинні забезпечити якісне надання освітніх послуг учням, а друге — директори шкіл повинні усвідомити, що з 1 січня 2020 року вони відповідатимуть за фінансове забезпечення, крім того вони нарешті повинні зрозуміти відповідальність щодо використання бюджетних коштів. Тому у випадку порушень чи рішень сесії, чи законодавства, такі керівники будуть притягнуті до відповідальності», — резюмував Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія