На засіданні регіональної комісії підтримали три проекти ДФРР від Дрогобича, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку
![На засіданні регіональної комісії підтримали три проекти ДФРР від Дрогобича, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/ploshha.jpg)
У п`ятницю, 19 січня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області.
Про це у понеділок, 22 січня, на щопонеділковій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів та держустанов міста повідомив керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка.
За словами посадовця, комісією на 2018 рік попередньо підтримано три проекти від Дрогобича:
1. Продовження реконструкції площі Ринок. Загальна вартість 24,7 млн. грн. Проект розрахований на 2017-2020 роки.
2. Будівництво центру публічних послуг “Документ-Сервіс Дрогобич”. Загальна вартість проекту 12,2 млн. грн. Проект розрахований на 2018 рік.
Особливістю цього проекту є те, що це мультифункціональний центр, на першому поверсі якого буде розташований Центр надання адміністративних послуг, а на другому громадський хаб площею понад 300 кв м.
3. Реконструкція вуличного освітлення Дрогобича. Загальна вартість 18,3 млн грн. Проект розрахований на 2018-2019 роки.
Відтак наступним етапом є розгляд усіх проектів ДФРР у Києві.
Питання співфінансування по проектах ДФРР планується винести на розгляд сесії Дрогобицької міської ради, яка запланована на 30 січня.