На вулиці Гайдамацькій у Дрогобичі облаштують майданчик для збору великогабаритних відходів, — КП «Комбінат міського господарства»

17 Вересня 0:00

Фото з мережі Інтернет

Проблема з накопиченням сміття на вулицях Дрогобича триває. Нагадаємо, причиною масового накопичення ТПВ на вулицях міста є незаконна блокада міського сміттєзвалища поблизу села Брониця. Попри вжиті всі можливі заходи, комунальні служби не встигають вивозити сміття з міста. Окрім накопичення ТПВ на сміттєвих майданчиках міста, часто помітно залишені старі великогабаритні речі: шафи, дивани, сантехніку. Також часто мешканці викидують гілки дерев.

До сміттєвої кризи у Дрогобичі комунальне підприємство «Комбінат міського господарства» надавало послугу з окремого вивезення цих великогабаритних відходів. Для цього було достатньо звернутися мешканцям міста у КП «КМГ» та замовити цю послугу. Однак не завжди охочі утилізувати великогабаритні відходи користувалися цією послугою.

В умовах сьогодення керівництво КП «КМГ» звернулося до міської ради з проханням виділи окрему ділянку на теренах міста Дрогобича під облаштування майданчика для збору великогабаритних відходів. За словами керівника КП «КМГ», облаштування цього майданчика зменшить об’єм накопиченого великогабаритних відходів на сміттєвих майданчиках міста.

Відтак 23 серпня 2018 року Дрогобицька міська рада прийняла рішення № 1330 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для облаштування місця складування великогабаритних відходів». Такими чином для КП «КМГ» відведено земельну ділянку площею 2 гектари на вулиці Гайдамацькій під складування великогабаритних відходів.

«Облаштування майданчиків для збору великогабаритного сміття — світова практика. Станом на сьогодні триває процес виготовлення технічної документації. Після цього буде облаштовано під’їзну дорогу до цієї ділянки та сам майданчик. Більше того, сьогодні ми продовжуємо надавати послугу з вивезення великогабаритних відходів, адже це суттєво зменшує об’єм сміття на вулицях міста», — наголосив керівник КП «КМГ» Андрій Янів.

Після облаштування такого майданчика у Дрогобичі кожен мешканець зможе самостійно доставити великогабаритні відходи для їх утилізації або ж замовити цю послугу, зателефонувавши за номером (03244) 3-79-27.

Чат-бот Гаряча лінія