На вул. Бориславській розпочали ліквідовувати проблему з накопиченням дощової води. ФОТО

16 Травня 0:00

У вівторок, 16 травня, комунальні служби Дрогобича розпочали ремонт системи водовідведення дощової води на вулиці Бориславській. У зв’язку з великою кількістю опадів та накопиченні сміття у системі водовідведення, відбулося затоплення проїжджої частини вулиці. Така ситуація виникає регулярно під час сильних опадів.

З цього приводу у понеділок, 15 травня, на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив комунальним службам вирішити це питання щоб уникнути подальшого накопичення та застою води на вул. Бориславській.

Як зазначив директор КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів, ця проблема існує давно: як тільки у місті проходить злива, так одразу на проїжджій частині дороги на вул. Бориславській накопичується чимала кількість води. Проте посадовець запевнив, що комунальники цього разу не будуть обмежуватися очищенням системи від сміття, а проведуть відповідні роботи щодо її розширення. Однак це не є одноденний процес, — запевнив посадовець. Втім, за результатами проведених робіт, вдасться уникнути цієї проблеми не на один рік.

«Проблема із затопленням вулиці Бориславської під час злив — багаторічна проблема. Однак, слід зауважити, що лише цього року на адресу міської ради та керівництва міста надійшло чимало скарг та пропозицій від мешканців міста, які вимагають вирішити цю проблему. Безумовно, що для її глобального вирішення потрібно залучити кошти зі спецфонду і ми ці кошти віднайдемо. Гадаю, що цьогорічні чисельні звернення від мешканців міста, як з цієї проблеми, так і з інших, є свідченням повернення довіри громади та сподівань на спільне вирішення проблем. Тому, переконаний, що цього року проблему з затопленням вулиці Бориславської буде вирішено.», — зазначив у своєму коментарі Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія