На війні загинув знаний на Дрогобиччині тренер – Петро Білас: вічна пам’ять Герою

8:45 14 Травня 2024

Сумна звістка сколихнула Дрогобиччину – у війні з російським загарбником загинув юний захисник України, знаний на Дрогобиччині тренер Петро Білас.

Петро був вихідцем з Трускавця, однак тренерська діяльність та вчительська робота тісно пов’язували його з Дрогобичем, а тренерська родина Біласів є відомою своїми спортивними здобутками по всій Україні та за її межами.

30-річний захисник України мав сім’ю, навчав дітей та любив життя. Петро працював вчителем фізкультури у Дрогобицькому Ліцеї №3 імені В’ячеслава Чорновола. Як вчитель він міг мати бронь та залишатись працювати тут, однак свідомо обрав стати на захист України.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Петро разом з батьком долучився до лав Збройних сил України. Був командиром підрозділу.

Петро Петрович просив педагогів тримати свій фронт тут, доки він тримає його там. Це людина неймовірної щирості. Людина, яка дарувала щирість і вміла передати це своїм учням… Горе, біль, сльози, розпач… Це не лише горе родини, це велике горе для всіх нас і для дирекції, і для вчителів, і здобувачів освіти. На віки-вічні його ім’я буде вписане в історію нашого ліцею» – зазначає дирекція ліцею №3.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, освітянська спільнота міста, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної загибелі нашого земляка та Героя – Петра Біласа.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай наша пам’ять буде даниною Петру та усім, хто навіки пішов від нас, заради торжества справедливості та перемоги над злом.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Перейти до вмісту