На сторожі захисту населення: надзвичайники Дрогобича відзначили 60-річчя служби

30 Червня 16:38

Тарас Кучма привітав керівництво та особовий склад ІІ Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України з 60-річчям функціонування.

У своєму привітанні очільник громади подякував надзвичайникам за оперативну роботу під час ліквідації наслідків негод, буревіїв, повеней, розбору завалів будинку на Грушевського, 101. Окремо Тарас Кучма відзначив керівника підрозділу Анатолія Кінчеші.

Разом з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ігорем Юзьв’яком Тарас Кучма вручив надзвичайникам грамоти.

Щороку місцеве самоврядування надає допомогу підрозділу, закупляє спецобладнання. Цього разу рятівникам подарували побутову техніку.

Дрогобицькі надзвичайники активно працюють у зоні бойових дій. Проводять операції з порятунку й у горах. Окрім цього на базі підрозділу проводяться навчальні курси.

З 60-тою річницю з дня створення підрозділу та чергового випуску здобувачів освіти за напрямком підготовки «Рятувальник гірський» особовий склад центру, ветеранів та випускників привітали заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Дмитро Бондар, начальник гірської рятувальної служби ДСНС України полковник служби цивільного захисту Юрій Осадчий, генерал-майор служби цивільного захисту, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін.

За 60 років своєї історії особовий склад центру гідно виконує покладені на нього завдання щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій різного характеру. За цей відносно короткий термін тільки фахівці-піротехніки центру позбавили українську землю від тисяч тонн вибухонебезпечних предметів, які і на даний час продовжують виконувати завдання із гуманітарного розмінування територій Київської області після визволення від російських окупантів. Поряд з фахівцями-піротехніками добросовісно проходять службу інженери, хіміки, спеціалісти-рятувальники. На їхньому рахунку сотні ліквідованих надзвичайних ситуацій різного характеру.

Перейти до вмісту