#На_спацер_з_депутатом: Гість — Народний депутат України Богдан Матківський. ВІДЕО
![#На_спацер_з_депутатом: Гість — Народний депутат України Богдан Матківський. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/spatser.png)
«9 питань посадовцю», «Smartcitizen — школа розумного громадянина», «9 хвилин з міським головою» — це нові відеорубрики, які ми започаткували для комунікації влади з громадою.
Сьогодні ми започатковуємо ще одну рубрику «На спацер з депутатом». Відтепер кожен мешканець Дрогобича може дізнатися про роботу депутата свого округу.
Нашим першим гостем буде депутат Верховної Ради України від Дрогобиччини Богдан Матківський.
Прес-служба ДМР