На шляху змін та осучаснень: хірургічний відділ Стебницької міської лікарні капітально ремонтують

15:41 17 Січня 2023

Оновлюють та осучаснюють – у КНП «Стебницька міська лікарня» тривають інтенсивні ремонтні роботи. Осучаснюють хірургічне відділення медичного закладу. Зокрема, капітальний ремонт проводять у палатах, коридорі, маніпуляційній, сестринській кімнаті тощо.

Минулого року, у хірургічному відділі, завдяки акумульованим коштам лікарні від Національної служби охорони здоров’я України, а також за підтримки Дрогобицької міської ради – вдалось повністю реконструювати та оновити хірургічний блок з операційними. Мова іде про загальну операційну та гінекологічну.

Завдяки сприянню народного депутата України Ореста Саламахи – в операційному блоці було встановлено сучасний операційний стіл, лампу, а також наркозно-дихальний апарат. Також було встановлено і лапароскопічну стійку для малоінвазивних операційних втручань.

Нова апаратура за словами Ігоря Будревича, завідувача хірургічного відділення, значно розширила спектр хірургічних послуг та втручань, а також дала можливість оперувати гострі та хронічні стани органів черевної порожнини, проводити герніологію (грижі живота та діафрагми), проктологію, лапароскопічне лікування, гнійні захворювання м’яких тканин, лікування шлунково-кишкових кровотеч, гінекологічні втручання тощо.

Відтак, під завершення минулого року, було прийнято рішення оновити увесь хірургічний відділ і тим самим покращити умови в палатах, осучаснити їх новими меблями тощо. Ремонтні роботи стартували місяць тому.

Днями хід їхнього виконання проінспектував міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою.

Як розповіла медичний директор КНП «Стебницька міська лікарня» Лідія Гнатишин, у капітально відремонтованому хірургічному відділенні буде 9 сучасних палат, розрахованих на 23 ліжкомісця. Палати уже із ремонтом, до кожного ліжка підведено кисень та є кнопки екстреного виклику медичного персоналу. Палати починають обмебльовувати.

Чотири палати будуть блочного типу, у них встановлено душові кабіни та санвузли для зручності пацієнтів.

Окрім, палат та загального коридору хірургічного відділу – оновили і кімнати для медичного персоналу, зокрема маніпуляційну, сестринську тощо. А також здійснено ремонт в гінекологічній оглядовій та післяопераційній палаті.

Також на стадії змін та оновлень і перехід в лікарні між корпусами. Там буде розміщено зал амбулаторної реабілітації, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет та адміністративні кабінети.

Щорічно Стебницька міська лікарня якісно оновлюється. Тільки в минулому році ми відрили у вас капітально відремонтоване інфекційне відділення, опісля новий блок двох операційних в хірургічному відділенні, тепер оновлюємо саме відділення. Також після багатьох років без капітальних ремонтів вдалося оновити та осучаснити і психо-неврологічне відділення медзакладу. Усе це свідчить про те, що ви розвиваєтесь, правильно ставите пріоритети в своїй роботі та стаєте зразковою медичною установою із якої братимуть приклад інші заклади, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Попередньо, ремонті роботи у хірургічному відділі планують завершити на початку лютого та повністю підготувати палати до прийому пацієнтів.

Перейти до вмісту