На сесії Дрогобицької міської ради ініціювали щорічну виплату грошової компенсації дітям загиблих Героїв

18 Серпня 14:44

17 серпня на черговій сесії Дрогобицької міської ради ініціювали рішення встановити щорічну виплату у сумі 10 тис. грн неповнолітнім дітям, чиї батьки загинули на війні. З такою пропозицією виступила депутатка Марта Слотило. За словами депутатки, аналогічний проєкт нещодавно затвердили на сесії Львівської міської ради.

Громада міста має дбати про кожну дитину, яка втратила батьків на війні. Звісно сума, яку виплачуватимуть у Львові є в рази більшою. Зважаючи на можливості нашого міста та наповнюваність бюджету – було б добре, щоб раз на рік діти загиблих Героїв дрогобицької громади отримували по 10 тис. грн. Ці кошти діти мали б змогу витратити на своє навчання, придбання необхідних речей та навіть відпочинок, – зауважила Марта Слотило.

Депутатка Ольга Мицак доповнила колегу і внесла ще одну пропозицію – включити до списку дітей, які претендуватимуть на щорічну грошову компенсацію й діток, батьки-військові яких вважаються зниклими безвісти.

Пропозицію щодо щорічних грошових компенсацій дітям Героїв детальніше буде розглянуто на найближчому сесійному засіданні та напрацьовано механізм його реалізації, а також списки дітей, які претендуватимуть на грошову підтримку від міста.

Додамо, у Дрогобичі для дітей загиблих Героїв реалізовують низку програм – відпочинок та оздоровлення діток загиблих воїнів, психологічна підтримка та реабілітація членів їхній сімей, інтерактивне дозвілля для діток та інші. Ці проєкти реалізовують відділ сім’ї та молоді, а також Дрогобицький міський центр соціальних служб.

Перейти до вмісту