На обласний конкурс проектів місцевого розвитку від Дрогобича подано 94 мікропроекти
![На обласний конкурс проектів місцевого розвитку від Дрогобича подано 94 мікропроекти](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/14809303475845342b2beac.jpg)
2 лютого завершилась реєстрація проектів для участі у Конкурсі проектів місцевого розвитку.
Від Дрогобича подано 94 проекти, з них 73 вже допущені до Конкурсу, 21 мікропроект перебуває на розгляді.
Про це сьогодні на щопонеділковій нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка.
Також посадовець зазначив, що сумарна кількість поданих мікропроектів на 50% перевищує минулорічні показники, додавши, що зареєструвати таку кількість проектів вдалося завдяки активній позиції ініціативних груп і+ депутатів міської та обласної рад, які організовували роботу з написання проектів по своїх виборчих округах.