На концерті “Дударика” збиратимуть кошти пораненим бійцям Добровольчого батальйону ОУН
![На концерті “Дударика” збиратимуть кошти пораненим бійцям Добровольчого батальйону ОУН](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Znimok-ekrana-2016-05-17-o-10.46.12.png)
22 травня у Народному домі ім. І.Франка (вул. І.Франка, 20) відбудеться святковий концерт Лауреатів Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Львівської державної академічної чоловічоїа хорової капели “Дударик” (худовжній керівник – Народний артист України, Микола Кацал, диригент – Дмитро Кацал). На концерті збиратимуться пожертви на лікування важкопоранених бійців Добровольчого батальйону ОУН – Олександра Харіна, Сергія Петровичева, Ігоря Шолтиса, Володимира Струка Початок о 17 годині. Вхід вільний