На Дрогобиччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ поступово знижується, – Володимир Чуба 

11:00 19 Лютого 2024

За словами головного медика міста Котермака Володимира Чуби, на Дрогобиччині рівень захворюваності на грип та ГРВІ почав іти на спад. Такі висновки лікарі роблять, аналізуючи статистику захворюваності за минулі тижні. Так, за останні сім днів, кількість недужих зменшилась на 59 осіб і становила 352 пацієнти. При цьому кількість недужих скоротилась, як серед дорослих верств населення, так і дітей.

Із загальної кількості недужих – у 6 пацієнтів підтвердили ковід.

Що стосується шпиталізації хворих, то за словами Володимира Чуби, за останні сім днів ушпиталено 12 осіб із симптомами грипу і ГРВІ. Із цієї кількості пацієнтів – 4 із діагнозом ковід.

Незважаючи на поступове зниження рівня захворюваності населення – медики закликають мешканців Дрогобицької громади при перших ознаках недуги: ломоті в тілі, головних болях, болю в горлі та підвищеній температурі тіла залишатись дома і звертатись за медичною допомогою.

Серед ускладнень грипу, які найчастіше виявляють у хворих: важкі пневмонії, висока температура тіла, яку не вдається збити жодними медикаментами. Особливо це стосується дітей. Ще одним проявом захворювань є носові кровотечі, які важко призупинити. Тому вчергове наголошуємо – не займайтесь самолікуванням, а звертайтесь за медичною допомогою до сімейних лікарів,  – додає Володимир Чуба.

Також медики закликають не забувати і про імунізацію. Це процес, завдяки якому людина набуває імунітету, стає несприйнятливою до інфекційної хвороби. Вакцинація від грипу не входить в календар профілактичних щеплень тому є платною.

Перейти до вмісту