На чужій біді грошей не заробите, — Тарас Кучма закликав підприємців не підвищувати цін
![На чужій біді грошей не заробите, — Тарас Кучма закликав підприємців не підвищувати цін](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_0299-1.jpg)
Міський голова Дрогобича Тарас Кучма публічно звернувся до підприємців міста у середу, 19 березня, під час термінового брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірус у Дрогобицькій міській раді.
Тарас Кучма закликав підприємців не спекулювати з підняттям цін на першочергово необхідні речі.
«Ми всі в одному човні, тому якщо хтось один почне дірявити дно, то або усвідомимо те, що відбувається і залатаємо діру, або потонемо всі. Тому закликаю вас не піднімати ціни на речі, які зараз користуються попитом та потрібні людям, щоб оминути страшної хвороби — коронавірусу. На чужій біді грошей не заробите», — наголосив міський очільник Тарас Кучма.