Мистецькі та спортивні колективи Дрогобича запрошують до участі у вуличній ході з нагоди Дня міста

21 вересня — День міста Дрогобича. З нагоди свята у міській раді готують масштабну святкову програму.

Так, з нагоди Дня міста відбудеться хода вулицями міста мистецьких та спортивних колективів.

Про це повідомили у відділі культури та мистецтв Дрогобицької міської ради.

Наразі до участі у ході зголосилися близько 50 колективів. Колективи Дрогобича запрошують зголошуватися у відділ культури та мистецтв ДМР (вул. Івана Франка, 20).

Хода вулицями міста — можливість продемонструвати здобутки та діяльність колективів всій громаді та гостям Дрогобича. Ідею провести у місті Дрогобичі ходу колективів запозичено з міста-партнера Нової Каховки.

Прес-служба ДМР

До теми:

Офіційна делегація з Дрогобича та колектив ансамблю «Верховина» взяли участь у святковій ході з нагоди 66-ої річниці Нової Каховки. ФОТО