МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТА – КРИЛА НАШОЇ ДУШІ…

Незабаром настане величне християнське свято Воскресіння Христового. Великдень – це світле свято, це кошики з духмяними пасочками і барвисті крашанки, це радісні обличчя і лунке вітання «Христос Воскрес!». А ще щедрий Великодній стіл – символ небесної радості. Добрі справи актуальні завжди, а особливо напередодні Великодніх Свят.

Учні 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№15 ( класний керівник Воловач О.Т.) вирішили привернути увагу до дітей з особливими освітніми потребами у Дрогобицький дитячий будинок «Оранта». Всі учні класу  збираються до них, готують подарунки, а дітки завжди чекають щирих гостей. У кожному подаруночку   відчувається небайдужість.

 Такими заходами у дітей виховується, милосердя, толерантність, співчуття до ближнього. Не з жалем, а з любов’ю: школярі відвідали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Це не перший їхній візит до дітей, але вони все одно дуже хвилюються. Помітним було й хвилювання учнів. Хтось із них відвідує цих діток вперше, хтось уже має досвід, але всі однаково переймалися, чи все пройде добре.

Для дітей такі візити – це надія, хоч на мить вони стають щасливішими.

Дорогою ділилися досвідом.

«Насамперед я сюди прийшла для себе, хоч це і звучить трохи егоїстично. По-перше, я повинна навчитися цінувати те, що я маю, а по-друге, я тут, аби нести добро цим дітям. Я хотіла б подарувати їм трохи любові: поглядом, усмішкою, обіймами», –гордо заявила дев’ятикласниця Христина Конон.

Марія Матолич відзначила: «Діти дивились уважно, адже це для них нові люди. Взагалі важливо приходити частіше і треба не забувати усміхатися дітям».

Школярі звикають, що зазвичай піклуються про них, а тут навички турботи про інших опановують вони самі. Це дає їм змогу відчути відповідальність, навчитися любити, піклуватися про тих, хто слабший.

Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.

Пам’ятайте: цим дітям не потрібна жалість, цим діткам потрібні увага і любов.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні