Миколай прийшов до всіх: літні люди та особи з інвалідністю отримали солодкі гостинці

9:42 8 Грудня 2023

Уже майже два роки ми відзначаємо свята в нелегких умовах воєнного стану, але, незважаючи на вік і обставини, очікуємо їх з нетерпінням і вірою у диво. У цей передріздвяний час працівники Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) допомогли літнім людям й особам з інвалідністю зустріти День Святого Миколая з гостинцями та радістю в душі.

За фінансової підтримки Дрогобицької міської ради вдалось закупити та сформувати для підопічних терцентру 400 пакунків із солодощами, які соціальні робітниці передали літнім громадянам, відвідавши їх напередодні свята.

Одинокі мешканці Дрогобицької громади, що перебувають на обліку в терцентрі, також побували в ролі помічників Святого Миколая. Традиційно Зінаїда Павлівна Лєбєдєва зв’язала для наших воїнів теплі шкарпетки. До умілиці приєдналися й інші підопічні, які виявили бажання навчитися в’язати спицями, щоб допомагати ЗСУ. Через місцевих волонтерів на передову відправлено 140 пар шкарпеток для військових у подарунок від Святого Миколая.

Окрім цього, люди похилого віку долучаються і до чищення горіхів, які використовують для виготовлення вітамінних продуктів для наших захисників.

Перейти до вмісту