Ми були у Києві!

Омріяна поїздка відбулася на славу! Захопливих вигуків не перелічити. Що може бути прекраснішим за місто каштанів у травні! І місто білих акацій, пахощі яких супроводжували нас повсюди.

Враження від побаченого важко передати словами. Оспіваний поетами Хрещатик і Золоті ворота, відома на весь світ Софія Київська і Михайлівський собор, Маріїнський палац з чудовими парком поряд, Майдан Незалежності з величним монументом, безліч пам’ятників, архітектурних споруд, сучасних диво-будівель. Скільки захоплень викликав у всіх Будинок з химерами, що на вулиці Банковій поряд з Адміністрацією Президента.

І, звісно, без перебільшення неперевершений Дніпро! Мальовничі краєвиди з пагорбів, з пішохідного моста і нарешті – щемлива зустріч віч-на-віч з могутньою річкою. «Як близько! – чуються захопливо-здивовані вигуки. Справді, так близько, що аж не віриться. Ось він – Дніпр широкий! Незабутні емоції від екскурсії на пароплаві водами Славути поміж смарагдових берегів, коли з густої зелені раптом виринають золоті бані Києво-Печерської Лаври й підноситься у всій своїй величі Батьківщина-Мати.

Для багатьох цікавим було й перше знайомство з деякими видами транспорту – старовинним фонікулером і більш сучасним метро. Дехто навіть відчув себе трохи екстремалям, а девіз метро: «Швидше, спритніше… і ще швидше» засвоїли всі. Шкода, що в Дрогобичі підземки нема.

Що ж, рідна столице, чекай нас у гості знов. Миру тобі й процвітання! Добробуту й нових звершень!

Учні 8-А класу та класний керівник Шваничик Г.А. щиро вдячні Пашковській Наталії як головному ініціатору та організатору екскурсії, а також Морозу Василю, Гарасим Наталії, Карляк Галині та всім батькам за допомогу в організації поїздки. Особлива подяка вчителю інформатики Петрицину О.І. за супровід учнів і підготовку екскурсійного маршруту.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні