Культура та мистецтво: Музей “Дрогобиччина” втілив у життя експозицію, присвячену Бруно Шульцу
![Культура та мистецтво: Музей “Дрогобиччина” втілив у життя експозицію, присвячену Бруно Шульцу](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_743ag9.jpg)
До 75-ї річниці трагічної загибелі Бруно Шульца музей «Дрогобиччина» завершив реалізацію третього етапу експозиційного проекту «Бруно Шульц і його місто». У стінах Палацу мистецтв (Вілли «Б’янки») відтворено цілісний простір, присвячений життю і творчості видатного дрогобичанина.
Поки музейники готують урочисту презентацію непересічної події, найнетерплячіші можуть уже оглянути нову експозицію, завітавши у відділ європейського мистецтва музею на вул. Шевченка, 38.
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_742kene4eg.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_743ag9.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_7433kunjenegpg.jpg)